Doğa Dostu Steppen

doğa dostu steppen

Doğa Dostu Steppen

Steppen ailesi olarak en büyük değerimiz doğaya zarar vermeden de istediğiniz ürünü elde edebileceğinizi göstermek. Gelecekte daha temiz ve huzurlu bir dünyada yaşayabilmek adına bugünümüze iyi davranmalı ve doğaya hak ettiği değeri vermeliyiz. Bu doğrultuda çıkmış olduğumuz yolda yıllardır büyük firmalara, organizasyonlara vb. faaliyetlere Biokalem ve Tohumlu Kalem üretiyoruz.

Üretmiş olduğumuz kalemlerin ise tamamı doğada çözünebilen ürünlerden yapılıyor. Böylelikle doğaya zarar vermeyen ürünler ile sayfalarınızı doldurabiliyorsunuz. Tohumlu kalemler ise toprağa karıştığında can buluyor ve geleceğe bir tohum da siz dikmiş oluyorsunuz.

Tohumlu Kalem Nedir?

Tohumlu kalemlerin içerisinde bulunan tohumlar ile toprağa hayat verebilir ve geleceğe bir ağaç bırakabilirsiniz. Peki tohumlu kalemler nelerdir ve içeriğinde neler oluyor?

  • Birçok Steppen Tohumlu Kalem modelimiz mevcut. Bunlar; Ardıç Tepe Tohumlu, Göknar Tepe Tohumlu, Karaçam Tohumlu Kalem, Ladin Tohumlu Kalem, Tohumlu ve Silgili Kurşun Kalem.
  • Her modelin üst kısımında bulunan alanda birkaç tohum bulunuyor.
  • Tüm kalemler, doğada çözünebiliyor ve kağıttan olan gövdeleri geri dönüştürülmüş malzemelerden elde ediliyor.
  • Tüm plastik alanlar  istediğiniz renklerde üretilebiliyor ve kişisel hale getirilebiliyor.
  • Tüm plastik parçalar, doğada gübreleşerek çözünebilen bio plastikten üretiliyor.

Ürettiğimiz her bir ürün, doğanın döngüsüne ayak uydurarak toprağa karışıyor ve yarınlara zarar vermiyor.

Steppen İle Marka Kimliğinizi Oluşturun

Markanız için kişiselleştirilmiş olan kalemler ile misafirlerinize her zamankinden daha anlamlı bir hediye vermiş olun ve doğaya zarar vermeden kurumsal kimliğinizi devam ettirin.

steppen kalem

Kişiselleştirilmiş olan tüm biokalemler sizin istekleriniz doğrultusunda düzenlenir, markanızın renklerine göre üretilir ve ortaya içinize sinebilmesi adına uğraşılmış bir ürün çıkartılır. En önemli adım ise sizlere istemiş olduğunuz ürünü verebilmek. Bunun için her gün daha da çabalıyor ve kendimizi yeniliyoruz. Dinamik ekibimizle beraber sizlerin taleplerinize karşılık vermeye çalışıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana firmalarınıza, etkinliklerinize hak ettiği özeni gösteriyoruz.

İçinde yaşadığımız dünya, tahmin ettiğimizden çok daha kıymetli ve bundan yıllar sonra da üzerinde milyonlarca insan yaşayacak. Gelin beraber tertemiz bir dünya, katkısız, temiz bir nefes bırakalım.

 

Bu yazıyı paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir