Tohumlu Kalemlerin Renkli Dünyası

Tohumlu Kalemlerin Renkli Dünyası

Bir kalem ile bomboş bir sayfada destan yazabilir, o sayfayla insanları peşinizden sürükleyebilirsiniz. Rengarenk bir gökyüzünü çizebilir, tüm hislerinizi kelimelere dökebilirsiniz. Tek bir kalem ile başarabilirsiniz tüm hayallerinizi.

Peki bir kalem size zarar vermek ister mi? Steppen, doğaya ve sizlere zarar vermeyecek olan maddelerden oluşturduğu kalemleri ile sektöre öncülük ediyor ve doya doya yazabilmenizi sağlıyor.

Kalemlerinizle cümlelere can verirken toprağa da bir hayat hediye edebilmenizi sağlıyor. Tohumlu kalem mucizesi, kapağında binlerce nefeslik bir ağaç saklıyor. Belki de yıllar sonra küçük bir çocuğun gölgesine oturacağı bir ağaç…

Toprağa gelecek nesillere zarar verecek bir miras bırakmayın, yemyeşil yarınlar için biokalem ve tohumlu kalem ile tanışın. Böylelikle doğadan almak yerine ona birkaç gölgelik yapraklar, yağmurun ardından gelen yemyeşil bir koku bırakın.

Tohumlu Kalem İle Yüzlerce Ağaç Yükselsin

Kişiselleştirilmiş tohumlu kalem seçeneği ile markanızın logosunu içeren kalemler yaptırmanız mümkün. Peki bunun ne gibi bir yararı olacaktır? Toplantılarınızda, organizasyonlarınızda veya önemli görüşmelerinizde kurumsal kimliğinizi devam ettiren ve marka renklerinizi içeren araçlar vermeniz gerekebilir. Bu tür yerlerde ise kullanılan maddeler doğaya zarar veren maddelerden oluşur. Siz ise bu durumu bir avantaja çevirerek yüzlerce ağaç yeşermesine vesile olabilir veya doğaya zarar vermeyen bir ürünle marka kimliğinizi devam ettirebilirsiniz.

Sıkıcı Ve Sıradan Olmayın

Farklı olan daima kazanan taraf olmuştur. Farkınızı ortaya koymak ise sizin ve tercihlerinizin elindedir. Herkesin yaptığı, ofisinde sadece bir kalemliği süsleyen, verdiğiniz andan itibaren kimsenin kullanmadığı ve bir kenara attığı kalemler ile marka değerinizi arttırmanız mümkün değil.

Onlara hayata dair iyi bir şeyler yapma fırsatı verdiğiniz zaman markanız değer kazanacak, samimiyet ve bir bağ oluşacaktır. Toprakta yeşeren her ağaç, zarar vermeden doğada çözünen her kalem faydalı bir geleceğe bırakacaktır kendini.

Böylelikle hem karşı taraf kendisi için iyi bir adım atmış hem de siz geleceği, çocukların neşeli günlerini bir nebze de olsa korumuş olursunuz. Çünkü bu dünya, deniz, güneş, toprak hepimizin ve ona iyi bakarsak o da bize doğanın mucizelerini sunacaktır.

 

Bu yazıyı paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir