Marka Kimliğinizi Devam Ettirin

Marka Kimliğinizi Devam Ettirin

Bio kalemleri sizlerin istemiş olduğu doğrultuda farklı renklerde ve şekillerde üretebiliyoruz. Markanızın devamlılığı ve kurumsal kimlik adına şirket bünyenizde bulunan ve tarafınızca başkalarına verilen ürünlerin sizin renklerinizi ve logolarınızı taşıması oldukça önemlidir. Nasıl ki firmanızın içerisinde bulunan alanları logonuzdaki renklere veya düzene göre dekore ediyorsanız bizler de sizin için kalemlerinizi bu şekilde üretiyoruz.

Tam bu noktada herkesin aklında tek bir soru oluyor. Plastik kalemler doğaya zarar vermiyor mu? Steppen, bio kalemlerinde kullandığı her ürünü özenle seçiyor ve böylelikle tüm kalemler doğada çözünebiliyor. Kalemler doğaya zarar vermediği gibi aynı zamanda da pantone renkler ile üretildiği için içinize sinebilecek bir şekilde ortaya çıkarılıyor. Kurumsal kimliğinizi kaliteli bir kalem ile ortaya koymak firmanızın farkını belli edecektir. Ayrıca doğaya göstermiş olduğunuz özen sayesinde daha güzel yarınlar için bir adım atabilirsiniz.

 

Doğaya Kıymet Verin

Geleceğimiz hepimizin elinde. Dünyaya hak ettiği değeri verirsek yarınlar daha güzel olacaktır. Bugünün çocuklarına, hayallerine daha güzel bir dünya bırakmamız gerek. Bu amaçla çıkmış olduğumuz bio kalem yolculuğunda her yeni günde kendimizi biraz daha yeniliyor ve dinamik ekibimizle ilklere imza atıyoruz. Birçok markaya doğal içerikli kalemler üretiyoruz. Bunların yanı sıra tohumlu kalemler de alarak toprakta yetişen bir ağacınız olmasını sağlayabilir doğaya zarar vermek yerine ona bir şeyler katabilirsiniz.

Artık Her Yer Yemyeşil!

İsterseniz tohumlu kalem efsanesiyle tanışıp markanızın logosunu tohumlu kalemler üzerinde taşıyabilirsiniz. Böylelikle her yeni kalemde yeni ağaçların filizlenmesine yardımcı olursunuz. Firmanız aracılığıyla belki de dünyanın birbirinden farklı birçok yerinde ağaçlar yeşerecek.

Geride bıraktığınız binlerce ağacınız, insanlara armağan ettiğiniz tertemiz bir nefes olsun.  Steppen  tohumlu kalem ile sayfalara kaydedilmiş her kelime eskisinden çok daha anlamlı ve kıymetli bir hale gelecek. Kaleminizin mürekkebi bittiğinde ise yapımında kullanılan ürünler doğaya karışacak tohumlar da filizlenecek. Toprağa hayat verin, can suyunuzu eksik etmeyin ve bir kalemin neler başarabileceğini görün. Çünkü dünya, doğa ve aldığımız her nefes çok kıymetli.

Bu yazıyı paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir