Tohumlu Kalem İle Gelen Mucize

Tohumlu Kalem İle Gelen Mucize

Sizi bir efsaneyle tanıştıralım. Kendisinin adı Tohumlu Kalem, zararsız, sakin, uslu ama toprağın altından size bir mucize verebilecek kadar da güçlü. Kapağında sakladığı tohumlar ile size binlerce insanın nefes alabileceği bir ağaç verebilir. Bir köpeğin gölgesi olabilir veya mutlu bir çiftin üzerine sonbahar yapraklarını dökebilir.

Markalar için üretilen kalemlerden sıyrılın. Bu sefer size bambaşka bir önerimiz var. En özel gününüzü daha eşsiz, daha orjinal ve anlamlı kılmaya hazır mısınız? Öyleyse başlıyoruz.

Sıkıcı kokteyller, anlamsız ve bir kenara atılacak olan hediyeler, kimsenin baktıktan sonra asla hatırlamayacağı renkli davetiyeler… Tüm bunları unutun ve yemyeşil bir sayfaya hazır olun.

Bu Davetiyede Hayat Var!

Düğün sezonu açıldığından beri herkes birbirine, diğerinin aynısı olan davetiyelerden ve şekerlemelerden vermeye tohumlu kalembaşladı. Sizde unutulanlar kervanına katılmak istemiyorsanız doğru yerdesiniz. En mutlu gününüze dahil etmek istediğiniz insanlara ufak bir hediye vermeye ne dersiniz?

Badem şekerleri ve en az gelin kadar süslenmiş olan küçük kutucukları bir kenara bırakıyor ve yemyeşil bir yarına yol açmanızı öneriyoruz. Davetiyelerinizin kenarına iliştirilmiş ve üzerinde isimlerinizin yer aldığı tohumlu kalemler, düğününüzün büyüsüne uyum sağlayacak ve unutulamayacak bir armağan haline gelecek.

Sizin en özel gününüzün fidanları birer birer toprağın altından çıkıp, ”Merhaba!” diyecek güneşe.Her yeni günde daha da büyüyen yapraklarının arasından, bir yağmur damlası süzülecek. Aşkınızı ömürlük değil ölümsüz hale getirecek olan bu hediye sayesinde herkesin bu şansa erişip, bir dikili fidanı olmasına da ışık tutmuş olacaksınız.

En Güzel Hatıra; Tohumlu Kalem

Tohumlu kalem seçeneklerini kendi zevkinize göre tasarlamanız mümkün. Pantone renklerde üretilebilen kalemlerimizin her parçası da doğaya zarar vermeyen ve çözünebilen maddelerden oluşuyor.

Steppen olarak ürettiğimiz her kalemin tasarımıyla en ince ayrıntısına kadar ilgileniyor ve ortaya içinize sinebilecek bir çalışma çıkartıyoruz. En özel gününüzde aklınızda en ufak bir soru işareti kalmaması için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza emin olabilirsiniz.

 

Bu yazıyı paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir