Tohumlu ve Silgili Kurşun Kalem

Tohumlu ve Silgili Kurşun Kalem

Tohumlu ve silgili kurşun kalem ile toprağa ve dünyaya bir armağan bırakabilirsiniz. Almış olduğunuz ve sizin adınıza verilmiş olan her kalemin içerisinde doğanın en büyük mucizelerinden biri olan tohumlar bulunuyor. Her tohum ile yemyeşil yarınlar inşa edebileceğinizi unutmayın. Yarınlar daha güzel, daha temiz, daha yeşil olsun diye çıktığımı bu yolda birçok kalem çeşidi ürettik. Tohumlu ve silgili kurşun kalem de bunlardan biri. Kurumsal kimliğinizi devam ettirmek için isterseniz markanızın renklerini ve logosunu içeren kalemler yaptırabilir ya da daha farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Aslında burada tercih tamamen sizin. İsterseniz özel bir gününüzü de tohumlu kalemler ile taçlandırmanız mümkün. Her düğünde, nişanda, toplantıda ve organizasyonda sizlere dağıtılan ve bir kenarda unutulan aksesuarlar, objeler sizce de biraz sıkıcı değil mi? Ayrıca kimseye bir faydaları olmadığı da aşikar. Peki neden bu güzel günleri ölümsüzleştirmeyi denemiyorsunuz? Dünyaya kalıcı bir hatıra bıraktığınızda o gün sizinle beraber ebediyen yaşayacak. Üstelik yüzlerce ağaç sizin sayenizde rüzgarda yapraklarını savuracak.

tohumlu ve silgili kurşun kalem

Toprağın Huzurlu Kokusunu İçinize Çekin

Yağmurun en güzel yanı, toprağa bıraktığı doğanın eşsiz kokusudur. O toprakların içerisinden en sevdiğiniz çiçek, yemek, kocaman bir ağaç yükselebilir… Toprağın azizliği de bundandır. Yerin altından bizlere armağanlar verir. Fakat artık yeşili, toprağı görmek gittikçe güçleşiyor. Gelişen dünya ile beraber ağaçlar yerine gökdelenler yükselmeye başlıyor.

”Tek başıma ne yapabilirim ki?” diye düşünmeyin. Sizin atacağınız bir adım ile yüzlerce insan, gökdelenlere inat, ağaçlarını sulayabilir, bir canlının sorumluluğunu alabilir. Bir tohumu ekmek, onunla ilgilenmek, sulamak sorumluluk ister, bir fidanın mesuliyetini almak, sizi tüm streslerinizden uzaklaştıracak. Tohumlu ve silgili kurşun kalem veya bir başkası. İstediğinizi seçin ve ilk adımı siz atın.

Tohumlu Ve Silgili Kurşun Kalem Kullanım Alanları & Boyutları

Tohumlu ve silgili kurşun kalem üzerinde bulunan baskı alanına markanızın logosunu, renklerini eklemek mümkün. Daha sonrasında kişiselleştirilmiş kaleminizi, tasarım açısından farklı dokunuşlar ile dizayn edeceğimize emin olabilirsiniz. tohumlu ve silgili kurşun kalem

Öncelikle Steppen olarak isteklerinizi öğreniyor ve sizin istekleriniz doğrultusunda bir yol haritası oluşturuyoruz.

Üretim ve tasarım esnasında sürekli olarak iletişimde kaldığımız için en son aşamada bir sürpriz ile karşılaşmıyorsunuz. İçinizin rahat olması açısından her ayrıntı ile en ince detayına kadar ilgileniyor ve sonucun sizi mutlu etmesini sağlıyoruz.

Tohumlu ve silgili kurşun kalemlerimiz, ergonomik bir şekilde tasarlanmıştır ve şık bir tasarım eşliğinde sizlere sunulmuştur. Benim de bir ağacım olsun diyen herkesin edinmesi ve çevresindekilere de vermesi gereken bu kalemler, doğadan aldıklarımızı ona geri vermenin en güzel ve özel yolu. Yapılan yollar, inşaatlar, yükselen binalar ve daha birçoğu yüzünden kesilen ağaçları geri getiremeyiz fakat yenilerinin yükselmesi için yapılacak bir şey mutlaka vardır. Doğa dostu kalemleri ile Steppen, bu yolculuğunuzda daima sizlerle.

Bu yazıyı paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir